خدمات مراسم ترحیم و ختم

فیلمبرداری مراسم ترحیم

فیلم برداری مراسم ترحیم

فیلمبرداری مراسم ترحیم

 

برای ثبت آخرین وداع با عزیز سفرکرده میتوانید تصاویر های مراسم خاکسپاری ، سوم ، هفتم ، چهلم ، سالگرد در تالار پذیرایی و منزل و سر مزار را داشته باشید . فیلم برداری مراسم ترحیم توسط گروه آوا و نوا با بالاترین کیفیت و به روزترین تجهیزات تصویربرداری انجام میگیرد .بسیاری از خانواده ها تمایل دارند لحاظات شادی و غم به عنوان خاطره ای تصویری داشته باشند تا بتوانند مرور خاطرات در ذهن بیاورند و برای نسل های بعدی باقی بگذارند . ممکن است تعدادی از اعضای خانواده به علت مشکلات شخصی ، دوری مسیر ، خارج از کشور بودن و غیره نتوانند در مراسم ترحیم و یادبود شرکت کنند لذا فیلم برداری مراسم ترحیم میتواند این عزیزان را در حال و هوای این مراسم قرار دهد . در صورت نیاز میتوانید جهت مشاوره و دیدین نمونه های فیلم برداری در مراسم ختم با گروه آوا و نوا تماس بگیرید

قیمت فیلمبرداری در مراسم ترحیم

به طور کلی، قیمت‌ها می‌توانند از چند میلیون تومان برای خدمات پایه تا چند ده میلیون تومان برای خدمات حرفه‌ای و کامل متفاوت باشند. قیمت های دقیق خدمات فیلمبرداری به چندین عوامل بستگی دارد ماننده :
  • 1. لوکیشن مراسم ترحیم: هزینه فیلمبرداری در اطراف تهران و شهرستان ها متفاوت است
  • 2. مدت زمان فیلم‌برداری: مدت زمان حضور تیم فیلم‌برداری در مراسم نیز تأثیر زیادی بر قیمت دارد.
  • 3. تعداد دوربین‌ها و تجهیزات: استفاده از دوربین‌های بیشتر یا تجهیزات پیشرفته‌تر هزینه را افزایش می‌دهد.
  • 4. ویراش و ادیت فیلم: ویرایش حرفه‌ای و افزودن جلوه‌های ویژه ممکن است هزینه‌ها را افزایش دهد.
  • 5. پکیج‌های ارائه شده:** برخی از شرکت‌ها پکیج‌های مختلفی ارائه می‌دهند که شامل ، عکاسی ، نورپردازی، نفرات در فیلم، یا خدمات جانبی دیگر می‌شود.

نمونه کار فیلمبرداری در مراسم

با ما در اینستاگرام همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *